| gavrilalex a întrebat:

am si eu o urgenta! Am si eu un Nokia n97 si azi am incercat sa instaleg Garmin pe el. Toate bune pana cand am vrut sa-i bag cardul, am desfacut capacul, iar bateria a iesit din locul ei si telefonul s-a stins. Am incercat sa-l reaprind. s-a aprins normal pana la icoana aceea cu NOKIA, apoi s-a stins. Ce pot sa fac? Nu mai porneste! Dau funda

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Încearcă să-i faci un "hard reset" cu metoda explicată la linkul :
http://mobiles-phones-news.blogspot.ro/2011/08/hard-reset-nokia-n97.html

Toate cele bune.

| danimazzz a răspuns:

Dul la un service de Nokia te pot ajuta ei sal repari.

| RzVq a răspuns:

Daca jocul e pe card incearca sa dai un format la card sau uite incearca sa il deschiz fara card in el ii poti da un restart de obicei telefoanele au un punct foarte mic prin care poti baga un ac sa il restartezi sau deschidel in timp ce e la incarcat poate o merge...
Bafta! Funda?