| Razvanel97i a întrebat:

Am si eu un Lg Opyimus L9, si nu stiu de unde sa imi iau jocuri. Versiunea de soft este Android 4.0... Adica mi-am luat cateva din Magazin Play si am facut 17 euro cost suplimentar. As vrea sa gasesc aceleasi jocuri din Magazin Play si sa mi le pun in telefon singur in folderul.apk. Adica am vazut ca, cand intru in Google Play de pe Pc si bag aceeasi adresa de gmail telefonul se sincronizeaza cu PC-ul...Ma poate ajuta cineva cu niste jocuri si aplicatii!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Sall....pai intra in android market si da pe jocuri gratis si gasesti acolo jocuri fara sa platesti sau daca nu fa-ti cont pe google play ca si acolo sunt jocuri...si ultima varianta ar fi wapcorn, dar nu te-as sfatui sa iei jocuri de acolo ca poate au virusi

| alextotal a răspuns:

Salut. Intra pe net si scrie numele aplicatiei. Apk Adica asa exp: gta.apk