| Andrei_Albertz_1998 a întrebat:

Salut am si eu un Samsung Star 2 ( GT - S5620 ) si nu stiu cum am facut de am facut cand scriu un mesaj, etc imi apare sa scriu desenand. Si ma streseaza si as dori sa il scot. Va rog HELP ME

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Cum dai sa creezi un mesaj, are undeva pe acolo scris,, Tastatura,,.Si setezi,, Tastatura,,.Mai are si optiuni ca,, Scriere ecran complet,, adica ce ai tu acum setat de te pune sa desenezi.Nu am acest tip de telefon, deci scuze daca gresesc, dar am observat ca nu a raspuns nimeni si am incercat sa te ajut.Cred ca setarile sunt cam la fel la toate telefoanele. Daca nu gasesti acolo, cauta la Setari.
Sper ca te-am ajutat catusi de putin! happy