| FaNMeSSy a întrebat:

Salut, am si eu un telefon LG. si nu ii merge touchscreen-ul cum aflu ce model este? sad

Răspuns Câştigător
| ArekkusuKage a răspuns:

Te uiti pe capacul din spatewinking trebuie sa scrie sau da-mi o poza sau zi-mi cum arata pe gabyalexlaur si iti spun eu ce model e

2 răspunsuri:
| iza4ever a răspuns:

Uita-te pe spate, pe carcasa ar trebui sa zica acolo ce model este. Daca nu la majoritatea telefoanelor cand scoti bateria ai locu pentru cartela si cateva date despre telefon sigur scrie si modelu. Daca nu cauta pe net si vezi care din telefoanele de la LG cu touch e ca al tau.

| iSDraGos a răspuns:

Desfaci capacul de la baterie, scoti bateria si vezi ca scrie acolo toate datele despre el