| Constantin_Giani_1982 a întrebat:

Am un Allview simply s5 dual sim si nu mai recunoaste nici o cartelă sim. Ce pot să fac? Astept raspuns.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Service.
Daca se poate, inca in garantie.

| Clorox a răspuns:

Nu stiu care e problema dar stiu un singur lucru care te poate ajuta: Allview e praf! laughing

| Constantin_Giani_1982 explică (pentru Clorox):

Şi răspunsul tău este la fel

| Clorox a răspuns (pentru Constantin_Giani_1982):

Mersi la felwinking

| Constantin_Giani_1982 explică (pentru Clorox):

Căutam un răspuns mai inteligent, dar îmi întreci orice asteptare

| Clorox a răspuns (pentru Constantin_Giani_1982):

Acum chiar m-ai enervat, cu ce naiba e bun Allview? Hai sa fim seriosi, compara-l cu Apple sau cu alta marca de top, atunci sa vii si sa-mi spui ca-i bun, cand o sa tina pasul macar cu un s5 de la Samsung!
Iti dau eu una care se aseamana la componente (Pe foaie vorbind)winking
Allview X3 soul pro vs Iphone 7 plus/ Samsung galaxy s7/ s6/ LG G5!
Se aseamana la specificatii asa ca nu ai ce sa comentezi pe tema asta... Uita-te pe ce vrei tu si fa comparatiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucura-te de achizitie. Cele mai varza telefoane.