| Sergiu_Varodi_2000 a întrebat:

Salut,am un Galaxy Core II,si am vrut sa descarc un joc,si nu am avut spatiu sufficient,si acum 1, 40 GB din joc mi-a ramas downloadat, aveti idee cum sa-l sterg? Jocul nu-mi apare in telefon...

2 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Nu ti-a ramas. probabil e in memoria cache. curate cache-ul...

| BlackCat13 a răspuns:

Poate e cache-ul sau poate ca au ramas niste bucati de joc, nu jocul intreg, ascunse undeva in telefon. Intra in manager fisiere (sau cum se numeste pe telefonul tau locul unde iti arata toate folder-ele de la tine din telefon) si cauta vreun folder cu numele jocului si sterge-l.