| Ghita_Alex_1996 a întrebat:

Am un Huawei ascend p7 si recent si-a facut un update la nr de versiune si voiam sa stiu dac as putea sa o pun la loc pe cea veche, si cum as putea sa o fac, multumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Resetare la setarile din fabrica.

| darrio2007 a răspuns:

Mersi.Eu macar i-am dat un raspuns.

| Lynnfield a răspuns (pentru darrio2007):

Nu asta contează.

Răspuns utilizator avertizat
| Negut_Diana_Mihaela_1977 a răspuns:

Resetre la setarile din fabrica!

| SmokeDeejay a răspuns:

Dacă ai garanţie, sună la ei şi spune-le ca acest update nu te avantajează/mulţumeşte şi doreşti softul original din diferite motive.

| octav005 a răspuns:

Poti incerca cu un hardreset. dar nu garantez ca va reveni la versiunea anterioara

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Operatiunea se numeste downgrade sau stock recovery. Uite aici:
http://videotutorial.ro/samsung-galaxy-s5-revenire-la-android-stock/