| bebexxl a întrebat:

am un iphone 3 gs si am facut update de la ios 5. la 6. prin itunes! s-a restartat si nu mai porneste decat pana la cautare retea, si nici simul nu mi-l citeste! ce sa fac? ajutati-ma va rog! 1

2 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Tine apasat timp de 30 de secunde tasta de pornire si butonul home se va reseta, daca nu merge pune-l in DFU mode si restaureazal din nou.

| MusicFromAvenue a răspuns:

Fai un downgrade. Pune-i din nou IOS 5 pentru ca iphone 3g/3gs nu suporta IOS 6. Cauta pe internet,, cum sa faci downgrade la iphone 3g,, si vei gasi instant raspunsul. Bafta!