| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un telefon Iphone 6 si am dat actualizare la el iar acum cand imi bag contul imi da autentificare imposibila, e din cauza ca nu am cartelea sim in el?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Pentru ca n ai wifi on... la mine merge doar cu wifi

| Nevix a răspuns (pentru Crackman):

Thx am gasit deja dar multumesc

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Ai un Iphone super vechi si fara cartela sim?
Din curiozitate, la ce naiba il folosesti?

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Nu imi pasa ce Iphone e din moment ce nu am probleme in general telefoanele precum iphone 10 Samsung galaxy S10 si alte telefoane sunt facute pentru memorie si viteza putin mai mare si nu am cartela sim deoarece s-a rupt chestia aia de unde bagi cartela sim si trebuie sa o fac in oras