| Liviu321 a întrebat:

Salut! Am un iphone 4s si o problema destul de grava la el: in ciuda faptului ca mai am baterie, uneori chiar si 80% telefonul se inchide brusc iar cand doresc sa-l repornesc imi spune sa cuplez incarcatorul. Dupa ceva timp pot sa-l redeschid dar din nou revine problema. Credeti ca e bateria devina? Se poate schimba? Si daca da cat m-ar costa cu tot cu motajul?

1 răspuns:
| GalanteMarius a răspuns:

Da bateria e sigur de vina! Iati o baterie noua fa o comanda si dupa o sa vezi ca merge