| Luci88 a întrebat:

Am un iphone 6 și-am uitat parola cu care m-am înregistrat când l-am cumpărat. Cum pot reseta total telefonul fără să îmi ceară parolă. Va mulțumesc! Funda.

Răspuns Câştigător
| Bigirl a răspuns:

Încearcă prin metoda asta: Închide telefonul apoi ține apăsat pe butonul cu care închizi și pe butonul de unde dai up volume dar ține-le apăsate deodată și ar trebui să îți apară ceva pe ecran cu reset factory, în funcție de telefon...sau de ce windows folosești pe el. În caz că îți apare dai click pe "reset factory" și aștepți. Sper să te ajute! Baftă

2 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Pentru"perfect,perfect"trebuie sa il duci la un specialist.Tu de unul singur nu poti.

| Aneko a răspuns:

Eu am 2 dar la mine de câte ori am pus parola de 5 ori mi-a dat sa pun parola de rezervă daca o mai stii