| Bfd_Robert_1999 a întrebat:

Salut,am un iPhone 6 si nu tine bateria deloc.Se duce imediat in 20 de min e dusa, scade exagerat.Am auzit ceva de un furt pe placa sau ceva de genul sau bateria! Vreau si eu un răspuns!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O piesa defecta din telefon sau (prea multe) aplicatii pot "fura" curentul din baterie, care se va descarca repede.
De asemenea, daca bateria este slaba sau defecta, acesta se va descarca repede.

| LisaKay a răspuns:

De cat timp ai telefonul?
Cel mai probabil trebuie sa mergi sa iti schimbe bateria la telefon, si eu am patit la tableta la fel. Incarcam si in 20 de minute se ducea, iar bateria era bulita