| Giovi2004 a întrebat:

Salut, am un j7 2017 si acum două zile mi-a aparut o pata mov pe marginea ecranului, pe zi ce trece se extinde, mai am vreo solutie in afara de a schimba display-ul?

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu exista vreo solutie inafra schimbarii display-ului

| Gaby625 a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce ii face.Am patit si eu la fel.Trebuie sa schimbi display-ul. Asta se intampla din lovituri puternice sau de la apa.

| Giovi2004 explică (pentru Gaby625):

Da,dar eu nu i-am facut nimic m-am trezit cu pata aia pe ecran

| Gaby625 a răspuns (pentru Giovi2004):

Cine stie ce ai putut face. Oricum daca se extinde trebuie display nou.