| dyanutzza_8343 a întrebat:

Am un nokia 2730 classic si cand vreau sa imi descarc poze in comp nu imi merge. dupa ce bag usb scrie lipsa raspuns gazda. apoi telefonul merge normal.crying dar calculatorul nu face nimic.nu imi pare nimic. ce sa fac? Dau fundita

1 răspuns:
| тøххynee a răspuns:

Du-te la computerul meu si da click pe driverele care le ai daca ti se deschide vreun folder ala e, daca iti apare sa cauti in alte unitati inseamna ca trebuie sa instalezi un driver special pentru telefonul tau.happy