| CristianCristian322 a întrebat:

Din cand in cand telefonul meu mi se stinge. iar bateria imi indica full. apu nu stiu ce are am un Nokia 2730 classic fundoi pentru cel mai explicabil raspuns

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E o problema electrica poate fi de vina bateria sau conexiunea bateriei la telefon

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

E nou? daca nu, inseamna ca e din kuza cazaturilor; presupun ca l-ai scapat de vreo cateva ori pe jos.

pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu l-ai scapat pe jos e de vina softul majoritatea telefoanelor Nokia au problema asta. Nu te speriahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema am si eu cu un SE z750I asta doar de cand am instalat softul. Oare softul sa fie de vina?