| Emmanu3l a întrebat:

Salut am un Nokia C6 01 si acum 3 zile mi-a cazut din buzunar la fotbal si nu e zgariat sua ceva doar ca el are un buton in mijloc de unde intri in meniu si acel buton nu mai raspundea cand apasma pe el..adica mergea daca apasam pe el sa deblochez ecranul dar cand apasma nu ma lasa sa intru in meniu si cineva i-a facut ceva si mergea si cand am scos bateria sa bag cartela tot asa face acum..deci butonul merge raspunde la apasare dar nu raspunde cand ecranul e deblocat ca sa intru in meniu..care credeti ca e problema?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Incearca o resetare generala a telefonului (cu pierderea setarilor si chiar a datelor), posibil sa isi revina.