| AliLina2 a întrebat:

Salut,am un Nokia Lumia 520 si am descarcat FIFA 13 de pe net, iar acum nu stiu unde s-a il gasesc in telefon..am cautat prin toate programele si nu il gasesc,memoria mi-a ocupat-o, am Windows 8.1 pe el(actualizat),daca ajuta, poate sa imi spuna cineva unde il gasesc?

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Descarca o aplicatie tip manager card si poate il gasesti.Tu nu ai buton de search?

| AliLina2 explică (pentru Dzeko7):

Ba da, dar nu il gaseste.o sa incerc si varianta ta.

| AliLina2 explică (pentru Dzeko7):

Pretenas,am descarcat o aplicatie pe nume Fisiere si l-am gasit, mersi mult!