| Sooorin a întrebat:

Salut, am un Nokia lumia 625, si am instalat pe pc programul "windows phone for desktop" problema este ca atunci cand il deschid, si imi conectez telefonul la pc, imi spune : winows phone has stopped working" ca a incetat din functionare, si ma pune sa il inchid. L-am dezinstalat si instalat de cateva ori dar tot asa face.
Daca are cineva vreo idee despre ce as putea face in legatura cu asta v-as fi recunoscator!

1 răspuns:
| Georgy78 a răspuns:

Probabil are virusi! Si mie mi s-a mai intamplat!