| pumi a întrebat:

am o intrebare, am un nokia e71(replica) are merita sa il dau pentru un Nokia N72[original]+ diferenta 50 de lei din partea mea, mentionez ca are card, incarcator si handsfree(sper ca am scris bine, N72 are accesorile acestea, eu am numai incarcator)Cel mai bun raspuns funda.(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| Marin46 a răspuns:

Da se merita pentru ca am avut si eu Nokia n72 si sunt multumit de el si plus ca primeste si multe accesorii sper ca te-am ajutat FUNDA?

2 răspunsuri:
| bia0000 a răspuns:

Sunt bune replicile? as dori sa achizitionez si eu dar sunt nehotarata...

| Tiberius a răspuns:

Nu cumpara replici. Majoritatea sunt chinezarii de toate jena.In mod normal sunt foarte ieftine ca pret de productie dar se vand scump nejustificat pentru ca exista oameni sa le cumpere.