| Barba1 a întrebat:

Am un p40pro și am încercat sa instalez serviciile google dar la un moment dat după o parte de instalare adică la minunatul acela G chinezesc când dau să-l deschid nu-mi da voie și ma scoate din aplicație! Ce n-am instalat corect sau de unde sa instalez serviciile google! Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Huaweiv de anul trecut... nu mai are dreptul la serviciile google. Deci golosesti ce gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ţi mai dă voie la accesul serviciilor Google deoarece acestea au fost interzise pe telefoanele Huawei.
Încearcă să descarci aplicaţii din AppGallery.

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Cauta un backup pe xda dar... prea putin posibil sa mearga p40pro nu mai are certificare cum avea mate 30 sau p30 plus ca alternativa foloseste aokpure

| Andy29 a răspuns:

Eu am p40 lite, am instalat serviciile google acum o lună și încă merge foarte bine. Îți recomand clipul acesta, urmărește toți pași de acolo și vei reuși https://youtu.be/f3MREfFPE5c

| Barba1 explică (pentru Andy29):

Am încercat de mai multe ori și când dau sa deschid G nu ma lasă ma scoate afara