| 85448832235789999 a întrebat:

Salut, am și eu o problema, am achiziționat mai de mult un android tv tcl, este Smart am incercat sa dau update la software dar este ultimul software instalat. Eu vreau să-mi instalez aplicația Digi online pe tv, am căutat niste apk pe Chrome am găsit dar gen când intrăm în aplicație îmi stătea ca pe telefon, gen dar după ce intrăm pe un post anume oarecare mergea cum trebuie. Am incercat sa o instalez și din play-store dar îmi spune că aplicația nu este compatibila cu tv meu deși eu o instalasem de pe Chrome. Imi puteți spune și mie cum pot rezolva și eu că din câte știu nu ar trebui sa existe probleme de compatibilitate? Mă puteți ajuta și pe mine sau macar poate nu știți cum dacă mă ajutați dau funda, macar dacă îmi puteți spune și mie o aplicație care sa fie compatibilă gratis, adică fără logare, o aplicație simplă din asta pe Smart tv.

1 răspuns:
| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

Pai e logic daca asta.iti zice pe play store atunci nu e compatibila incearca sa gasestino versiune Cu aplicatia aia, pentru Acel model. pentru acea versiune de software