| MaRUSki a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy A5 2016, i-am dat factory reset fara sa fac vreun backup contactelor exista vreo solutie sa le recuperez?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod cert, daca nu le-ai facut transferul pe card sd, sau pe pc, sansa de recuperare este aproape nula.
Incearca recuva trial. Dar nu cred ca sunt sanse.

| iwefgOficiall a răspuns:

Daca contactele le aveai sync cu contul gmail poate tile da google.
Altfel nai de unde sa le recuperezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Poate ti le da, n-ai. Gramatica.

| iwefgOficiall a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ami cer scuze am scris an graba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Scuza-mi ironia care nu o am la ora aceasta, dar esti cumva cu "ami, an", de pe vechea "limba romana", scrie si tu cu î sau â, adica mna, daca tot faci misto, macar fa-l cum trebuie.

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe care nu o ai. Nu care nu o ai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru minrest):

sad, Soo bad for me, csf, "nai" csf. Am uitat romana acasa.

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ai citat din altcineva.