| ediroman123 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy ace s5830 si m-am jucat cu android-ul am facut update la un rom diferit. romul era pentru s5830i.intrebarea mea este de ce telefonul nu mai porneste, m-am dus cu el la service imi spune tipul dupa 5 zile ca telefonul are ramul ars se poate arde? FUNDAAAA

1 răspuns:
| ibogdan97 a răspuns:

Da si RAM-ul este o piesa ca si altele, se poate arde. Nu stiu daca se poate inlocui, dar in viitor fa update numai pentru modelul tel.