| Epurasu_Marian_1995 a întrebat:

am un Samsung galaxy Nexus. am pus ieri un custom rom android 4.3 a mers ok iar aseara mi-a murit bateria cand am incercat sal aprind imi apare doar logo-ul cu google si aasa ramane. am folosit combinatia de butoane sa intru in recovery mode am dat wipe la chake am dat restore la ultimul backup cu android 4.2 si mi se intampla acelasi lucru cand il pornesc imi arata doar logo-ul cu google ceva pareri

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

Trebuie sa revii la versiunea de android pe care ai avut-o instalata prima oara...cauta pe net