| Skl_Johnny_1995 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s1. Aveam pe el un rom care nu imi placea, Azi am bagat rom stock s1 cu ajutorul programului ODIN, Totul a mers bine s-a instalat tot fara nici o eroare, Cand a terminat telefonul si-a dat restart, Si de atunci numai porneste. Ce pot face?

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Nu cred ca TPU te poate ajuta in treaba asta! Trebuie reparat manual / mecanic. Posibil ca la acel restart sa se fi ars ceva! Du-te cu el la reparat sa vezi ce problema are, de la ce poate fi!