| Powner a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s4, cineva a incercat sa bage micro-simul( cartela) in el cu o surubelnita, iar surubelnita a scapat sub cartela fortant in cititorul de cartela, daca bag cartela si peste ea o hartiuta sa stea presata o citeste, altfel nu, ce ar putea fi? cip-ul in sine, sau clemele acelea de tin cartela presata acolo? vreau un raspuns serios, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Du-l la un service sa iti schimbe portul pentru cartela. Daca mai ai garantie la telefon ti-o anuleaza

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du l la un service, nu avem de unde sa stim noi ce are. ce animal ar baga un microsim cu surubelnita?

| Powner explică (pentru suntserios):

Un tampit care nu are minte... eu nu am spus sa imi spui exact ce are, am cerut o parere