| strategicul007 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s4 si cand ma uit pe youtube se aude incet si se aude un bazait de la difuzor.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| tewutu a răspuns:

Daca numai pe youtube apare problema e posibil sa fie de la aplicatie. Si mie mi s-a intamplat acum un an cu galaxy s3 si a venit un update al aplicatiei care a reparat problema.

4 răspunsuri:
| AleAlexxa3000 a răspuns:

Incearca sa te duci la un specialist in care te poate ajuta cu problema. Sfatul meu. Iti spun si de ce trebuie sa te duci la o anumita persoana in care se pricepe in domeniul asta. Pentru ca s-ar putea sa fie difuzorul de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a stricat difuzorul. Sa-l schimbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este difuzorul defect ori s-au depus particule de praf. Sufla un pic in difuzor si incearca din nou. Daca tot asa face, atunci trebuie inlocuit difuzorul.

| qUndo a răspuns:

Telefonul mai este in garantie?
Daca da du-l la garantie si o sa ti-l repare aia acolo, daca nu du-l la un service mobil sa-ti schimbe difuzorul big grin