| sinnz a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 si de ceva timp a inceput sa imi mearga jocul Circle in lag. i am dat si reset la teleofm crezand ca am prea multi virusi dar tor asa merge. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Theo015 a răspuns:

Instalează-ți clean master si o să-ți spună dacă găsește viruși sau ceva
Si de-obicei Samsung-urile dupa 6 luni încep sa aibă probleme etc!

| DarkTwister a răspuns:

Problema nu este de la viruși ci de la ram, după un timp ramul trebuie reîmprospătat prin diferite aplicații, dar mai poate fi ceva, dacă ai prea multe aplicații, poze, fișiere ramul este supra încărcat și telefonul merge foarte greu