| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am un Samsung J5 2017 de o saptamana si as vrea niste pareri de la cei care il au de mai mult timp(vreau sa stiu daca voi avea probleme cu bateria, lag, etc).Am auzit ca va primi Oreo prin septembrie.E adevarat? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu,nu o sa ai probleme cu el, singura problema este pretul prea mare pe care l-ai dat pe un tel care nu merita, dar nu.nu vei avea probleme cu el. Legat de oreo, sanse mici sa primeasca Android oreo.Ca sa nu mai zic ca el acum ruleaza Samsung Experience 8.1 cand pana si J5 2016 (il am) ruleaza Samsung Experience 8.5 big grin