| LLG123 a întrebat:

Salut, am un Samsung S3 si am o problema la el, la cartelele (Orange/telekom) Romanesti merge un pic si i-si pierde semnalul... Are cineva idee despre ce e vorba? Dau funda

4 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

De cele mai multe ori cartelele (micro-SIM) nu au problemele astea, e posibil sa fie insa o problema a telefonului de receptie a undei de transmisie. Ia legatura cu unul din angajatii firmei distribuitoare de cartela care iti creeaza probleme.

| darrio2007 a răspuns:

Telefonul este cumparat la liber?

| Kampion a răspuns:

Telefonul e second hand?

| LLG123 explică:

Telefonul e second, si nu e luat din Romania