| Aleshka1994 a întrebat:

Salut, am un Samsung s9 si ori de câte ori deblochez telefonul imi deschide automat reclame in browser sau cand ma joc un joc apare pe ecran sau se deschide în mod automat in browser, ma ajuta cineva cum sa scap de ele? Dau funda mersy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umblă la setări. Poate ai setat ceva din greseală.
Dacă ai Wi-Fi-ul mereu activat sau datele mobile mereu activate îți recomand să le dezactivezi atunci când nu le folosești.

| Aleshka1994 explică (pentru anonim_4396):

Mi se deschid reclame mereu cand deblochez telefonul sau cand ma joc ceva sau privesc ceva pe el