| HorizoN637 a întrebat:

Salut, am un telefon care nu îi mai funcționează ecranul dar se vede și am încercat să îl conectez la un joystick totul a decurs perfect doar când vreau sa scriu pe tastatura Samsung nu merge, știi careva ce trebuie de făcut (p.s nu mai funcționează touchscreen-ul)?

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Tu vrei să scrii pe tastatură cu joystick-ul? Dacă ai un joystick, mă gândesc că ai și o tastatură fizică la îndemână. Încearcă să o conectezi prin cablul OTG și tastezi așa.