| Nicolas_Ravanelo_1993 a întrebat:

Salut, am un telefon de la Sony XL, am instalat anumite aplicatii pe el, si cand i-am dat restart, a inceput sa mi se restarteze, ce as putea sa ii fac? sa ii bag softul sau sa ii fac o reformatare? adica sa nu aibe o problema tehnica si nu de soft

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

VERIFICĂ ce model de Sony ai!
Poate vrei să te referi la Sony Xperia SL happy

Eventual, revi cu detalii...

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu are problema tehnica, dai o revenire la setarile din fabrica, dar fara sa faci copie de siguranta happy pentru ca aceea copie se va pune automat si iar iti va face la fel happy. BAFTA! happy