| fabyy1998 a întrebat:

Am un telefon Htc desire 820 si se bloca efectiv ramasa blocat pe Youtube si nu mai ia nici-o comanda, tin apasat pe butonul de on/off si nu se intampla nimic la fel si cu butoanele de volum, ce as putea sa ii fac? Si daca il duc la service poate sa mi-l faca fara sa pierd numerele de telefon si pozele din el?

Răspuns Câştigător
| FataDePrajitura a răspuns:

Daca nu poti scoate bateria lasa-l pana se descarca dupa il pui la incarcat si dupa merge big grin

| fabyy1998 explică (pentru FataDePrajitura):

Asa am sa fac dar imi e tare frica sa nu pierd tot ce am in el

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ii poti scoate bateria pentru 10 secunde, si apoi o pui la loc si aprinzi aparatul din nou. Ar trebui sa mearga. Si nu se va sterge nimic din el.

| fabyy1998 explică (pentru anonimg):

Este capsulat din pacate sad

| FataDePrajitura a răspuns:

Cum adica nu prea pierzi nimic doar sunt sanse de 0.1% sa pierzi ceva :/

| fabyy1998 explică (pentru FataDePrajitura):

Ma referam in sensul ca daca nu va merge dupa ce se inchide singur si dupa sa il bag la incarcat, dar a mers multumesc mult de ajutor