| alex2207 a întrebat:

Salut, am un telefon Huawei P10 lite cu Android 7, acum doua zile mama si-a luat un P9 lite 2017 tot cu Android 7 si ieri a primit actualizare la Android 8, eu cand o sa-l primesc Tinand cont ca telefonul meu este mai performant? Nu mi se pare corect aceasta chestie

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Hoo ca nu discrimineaza Huawei. Update-urile nu ajung la toti in aceeasi secunda, ai rabdare... daca a avut noroc sa-i vina inaintea ta...

| alex2207 explică (pentru Bogdan70001):

Am primit update-ul, poftim funda happy

3 răspunsuri:
| MultiColoredHat a răspuns:

Pai daca nu ai fost cuminte... Google is always watching