| Stancu_Adina_2000 a întrebat:

Am un telefon iPhone 5 si nu mai vad nimic de pe ecran adica este in totalitae negru. Ultima oara cand l-am folosit a fost la un joc. El s-a blocat si dupa am iesit. Cand sa-l accesez din nou, jocul doar s-a innegrit si dupa s-a intamplat asta. Daca apas butonul din mijloc mai mult timp, pot avea acces la Siri, dar tot nu vad nimic si functioneaza alarmele. Pot sa-i mai fac ceva sau l-am stricat de tot?

1 răspuns:
| cristyblondu a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa mergi la un GSM cu el sa se uite profesionistii la el parerea mea nu iti ia nici un ban doar sa se uite putin la el.