| Andreea3344 a întrebat:

Am un telefon lebovo b dual sim. Vreau sa il resetez din exterior deoarece am ceva probleme la aflarea parolei. Problema e ca am procedat corect să țin apăsat butonul off + sonor dar din momentul în care mă trimite la meniul de resetare si selectez "recovery" îmi apare logo-ul de la Android cu un semn de exclamare în interior si jos scrie "nicio comanda". A mai avut cineva problema asta? Dacă știți care este va rog să mă ajutati.

1 răspuns:
| sprezero a răspuns:

Pai cred ca de aia nu merge sa ii dai recovery, ca este parolat.
Mergi cu el la Orange sau la un service.
sau iti aduci aminte parola, incearca toate combinatiile posibile. (inclusiv 0000 / 000000 / 1234 / 123456 etc)