| drak a întrebat:

Am un telefon LG GT40. De ceva timp, dupa ce imi puneam optiunea Orange young de 5 euro,aveam net,toate bune,si dupa ce imi expira optiunea, imi ramaneau mb pana ii consumam. Dar de 2 zile, am mai ramas cu 34 mb,dar cand vreau sa intru pe net,imi ia din credit, ci nu din mb. Oare ce as putea sa ii fac sa nu imi mai ia din credit? Tin sa mentionez ca acum 2 zile am intrat pe yahoo,si mi-a luat din mb,dupa nu a mai folosit nimeni telefonul,si ziua urmatoare cand sa intru din nou, mi-a luat din credit.

1 răspuns:
| zuzuzic a răspuns:

Din moment ce a expirat optiunea trebuia sa-ti ia din start din credit pentru internet! Poti in schimb sa-ti activezi o optiune sa testezi netul, ai 100 mb intr-o saptamana. De obicei o poti activa tot la 2 luni. Succes! happy