| andrei090498 a întrebat:

Salut.Am un telefon Nokia Lumia 530, si nu pot sa ma conectez la Magazin.Imi scrie sa reincerc peste 1-2 min si incerc, dar nu se primeste. Spuneti-mi va rog ce sa fac.E urgent.

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Poate nimeresti cand e netul picat..asa imi facea si mie la un Nokia lumia 520. dar pana la urma a mers. daca vezi ca tot insista problema, nu ai decat sa downloade-zi aplicatiile si jocurile de pe net. oricum sti ca nu o sa iti mearga jocuri precum FIFA sau PES pentru ca telefonul nu e echipat cu 1 GB RAM. daca vrei sa descarci un joc(de exemplu)de pe net, scrii numele jocului si apoi scrii xap..de exemplu Dream League Soccer xap..succes!

| AliLina2 a răspuns:

Apropo,nu iti fie frica sa descarci, nu exista virusi pe Windows 8!

| PapagalGalben a răspuns:

Incearca sa resetezi telefonul sau magazinul.
(pe android merge dar pe windows 8 nu stiu...mai bine nu incerca)