| Denisa30 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S6102 si imi arata ca incarca chiar daca nu este la incarcat. Foarte enervant este ca ba imi arata ca se incarca ba ca nu se incarca. E deja a doua oara cand mi se intampla. Prima data l-am reparat pe garantie si dupa o jumatate de an iar imi face probleme. Cine imi poate zice ce naiba are, ca sa nu il fiu nevoita sa il duc iar la eMAG?

3 răspunsuri:
| aly1alyca a răspuns:

Probabil e mufa de la incarcator de vina!

| Christchen a răspuns:

Buna,probabil ca ai o problema la mufa de la incarcator, adica nu mai face contact cum trebuie si doar daca misti de ea reuseste sa faca contact si sa mai incarce.Te sfatuiesc sa schimbi incarcatorul si daca dupa aia tot asa iti face ar fi bine sa te mai duci odata cu el daca mai este in garantie sau daca nu la un GSM specializat.

| Denisa30 explică (pentru Christchen):

Nu este asta problema. De incarcat se incarca, doar ca imi arata ca incarca uneori atunci cand nu este la incarcat. Nu am de ales, pana la urma tot o sa merg cu el la eMAG acum cat mai este in garantie. Mersi pentru raspuns!