| AngelOfBlood a întrebat:

Salut,am un telefon Samsung Galaxy S7, de un timp imi ingheata ecranul si apoi dupa 10 secunde maxim imi reporneste automat.Se blocheaza cateodata chiar si cand reporneste (l-am actualizat software, l-am resetat la setarile din fabrica de 2 ori si tot asa)chiar nu stiu care e problema lui...
V-as ruga daca stie cineva ce sa ii fac sa imi raspunda serios.

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Dai reset la setarile din fabrica api instaleaza un antivirus cumlarat care sa aiba si firewall

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La modul serios: i-a venit și lui rândul, are șase ani - e bunic deja - ia altul

Răspuns utilizator avertizat