| AlexDrt a întrebat:

Am un telefon Samsung i9506 si as vrea sa stiu de ce nu mia aparut actualizarea la android 5.
I9506XXUCNF3

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Cauta csc-ul telefonului tau si poti vedea daca telefonul respectiv a primit android 5
http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9506/

| TheTimeKiller a răspuns:

Daca il ai de la operator gen Vodafone/Orange, trebuie sa astepti ca ei sa aproble update-ul si sa-si bage aplicatiile lor in sistem.
Daca nu mai ai rabdare, poti intra pe sammobile.com, cauti telefonul tau, descarci firmware 5.0 si il pui cu odin manual(gasesti tutoriale pe youtube), e foarte usor. Succes!

| Dorin_Rosu_1997 a răspuns:

Trebuie sa apara acum prin august

| AlexDrt explică:

Imi poti spune cei ala csc? Nu le prea am cu telefoanele asa bine