| mariusraduica a întrebat:

am un telefon utok 351d pearl, care e pe platforma mt 6572, pentru care am facut rost de mai multe romuri : am un lollifox4.2.2, un rom stock aosp 4.2.2, si un backup file pentru resoftare. problema e ca atunci cand intru in recovery si aleg install update from sd card, imi zice error-install aborted. fisierele sunt redenumite cu update

3 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Pfff,incearca sa le iei de altundeva happy

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Ia fisierele din alta parte, de pe alt site, sau mai bine ia-le de la un service gsm, dai cativa lei happy

| mariusraduica explică:

Cineva cu un telefon ca al meu, a descarcat aceleasi fisiere si le-a instalat cu succes laughing. din pacate nu pot să-l contactez.