| kakarot a întrebat:

Am un Vodafone smart 4 turbo si tot incerc sa ii dau actualizare la android, dar cand caut actualizari spune ca sistemul este deja actualizat.In acest moment versiunea androidului este de 4.4.4 kitkat. Aveti idee daca se poate actualiza androidul intr.o versiune mai mare de 4.4.4 kitkat la acest telefon?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Luca_Adina_1994 a răspuns:

Nu.Asa ramane dar poti instala un custom rom de exemplu clockwork sau cyanogenmod, cele mai bune si poti instala si android 5.0