| Stefanitza16 a întrebat:

Salut, am un xperia play si bateria se consuma foarte repede. Exemplu:am ascultat pe youtube o melodie si sa consumat 10%.
Am cautat pe internet si cred ca ar putea fii de la incarcator(nu am incarcatorul original) se incarca foarte repede si se consuma repede...Acum nu stiu sigur poate fi si vina bateriei, telefonul se incalzeste foarte mult cateodata.

Astept raspuns poate v-ati mai intalnit cu vreo problema ca asta.

1 răspuns:
| Mihail_Didoacă_1973 a răspuns:

Schimbai bateria.este in garantie?