| Îmiplacesacitesc a întrebat:

As dori sa imi cumpăr un Iphone 5 dar nu știu dacă e bun......Mulțumesc!!

5 răspunsuri:
| LDCCristi a răspuns:

E bun dar nu e bun
Adica emite foarte multe radiatii.Iti recomand Samsung s3 sau s4

| UnNumeCaToateAltele a răspuns:

Merita toti abnii, e foarte rezistent. Te asigur. happy

| RB26DETT a răspuns:

Nu se merita! 1 gb de ram, 1.3 ghz dual core si dai pe el peste 2000 RON, nu se merita! NU! mai bine dai cat dai pe iphone 5 si iti iei un note 3 la care ai 3 gb de RAM, ecran mai mare, 1.8 sau 2.2 ghz parca quad core, si ai si slot de card, pe iphone nu ai asa ceva. iOS este foarte simplu si naspa pe cand androidul este mult mai complex, mai frumos si mai usor de folosit.

| bineproportionat a răspuns:

Salut daca vrei un iphone 5 bun uite aici http://bit.ly/QtXIZX

| PopaAlex95 a răspuns:

Da, e foarte bun. Mai bun decat el este iPhone 5s.
P.S. Nu citi specificatiile tehnice, nu au nicio relevanta atunci cand vrei sa stabilesti care telefon este mai rapid (intr-o comparatie iOS-Android).