| anonim_4396 a întrebat:

as dori si eu sa stiu daca se poate bloca un numar de telefon si cum as putea sa fac asta. Adica nu as vrea sa mai primesc nici un telefon sau mesaj de la acea persoana. Stiu ca se poate, dar nu sunt sigur daca merge cu orice telefon (nu am smartphone, ci un Nokia C3)

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Nu conteaza telefonul..suna la 1234(Cosmote)411 sau 456(Orange) si *222(Vodafone)si spune-le ca vrei sa restrictionez un numar de telefon(sa restrictionezi/sa blochezi)..succes!

1 răspuns:
| AliLina2 a răspuns:

A mers?