| Ferrary_Andrei_1998 a întrebat:

Salut.As vre sa imi cumpar un telefon si nu stiu care sa aleg dintre Samsung Galaxy Core Dual Sim si Samsung Galaxy SII Plus! Oare care ar fi mai bun? Dau funda

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Daca nu ai nevoie de doua cartele intr-un singur telefon, atunci iti recomand Samsung galaxy s2 plus, insa daca ai nevoie de doua cartele sim intr-un singur telefon atunci iti recomand Samsung Core Dual Sim. Alegerea iti apartine, mult noroc la ales un telefon. happy

| Ferrary_Andrei_1998 explică (pentru ghostlabbrador77):

Ok.Multumesc pentru raspuns

| ghostlabbrador77 a răspuns (pentru Ferrary_Andrei_1998):

Si eu multumesc pentru funda

3 răspunsuri:
| Alexandru_Roman_1999 a răspuns:

Samsung galaxy core dual sim. funda