| anonim_4396 a întrebat:

As vrea parerea voastra in legatura cu telefoanele Allview.
Adica sunt bune (daca da ce avantaje au, daca nu ce defecte au).

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Sunt telefoane chinezesti pe care firma Allview(este din Romania)pun sigla lor pe telefoane.50% din telefoanele vandute se intorc inapoi la garantie

| TheSoldier a răspuns:

Sunt foarte bune. Depinde acum ce model. Dar in general, sunt foarte bune. Sunt dotate cu procesoare performante, memorie destula.

| coztel5437 a răspuns:

Sunt doar niste telefoane rebranduite, slabe din punct de vedere al caliatii materialelor....nu recomand, se strica repede...

| Arome a răspuns:

Si ce model mi-ati sugera.