| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut,as vrea sa-mi iau un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Sony xperia v si Allview p5 quad.Allview e mai bun fiindca are quad core, dar Sony are internet 4g, Camera de 13mpx si memorie mult mai mare.Care credeti ca e mai bun? Vreau si explicatii!

Răspuns Câştigător
| mariiaan a răspuns:

Pai, din punctul meu de vedere, Sony ar merge pentru ca iti ies pozele super, internetu bestial, si in plus nici nu iti trebuie card de memoriewinking funda? happy

4 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Sony xperia v fidca are camera 13 mpx si internet 4g

| TPUajutor a răspuns:

Sony xperia v fidca are camera 13 mpx si internet 4g

| mafaldaaa a răspuns:

Sony, clar!

| Si_Atat_Marian_1994 a răspuns:

Depinde ce functii vrei de la telefon